Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  5.122
  Konu
  5109
  Üye Avatarı

  Mesaj:5.122

  Konu:5109

  Aldığı Beğeni:0  Alişan, normalleşme sürecinin başlamasıyla eşi Buse Varol, 2 yaşındaki oğlu Burak ve bakıcıları ile İzmir'e gitmek üzere yola çıktı. Alişan'ın kullandığı araç, sağ arka aksının kırılması sonuçu bariyerlere çarpıp devrildikten sonra 30 metre sürüklendi. Kazayı sıyrıklarla atlatan Alişan, basın mensuplarıyla korku dolu anları konuştu.
  Şans eseri çlümden donen Alişan'ın eşi Buse Varol, kaza sonrası şoka girdi


  Alişan, çocuğu ve eşinin de olduğu araçla takla attı


  KAZADAN SAĞ KURTULDULAR

  Unlu şarkıcı Alişan bugun oğleden sonra ailesiyle birlikte şahsi otomobile İstanbul'dan İzmir'e giderken kaza gecirdi. Kaza İstanbul-İzmir otobanının Manisa Saruhanlı ilcesi yakınlarında yaşandı. Kazada unlu şarkıcı Alişan ve aracta bulunan eşi Buse Varol ile 2 yaşındaki oğlu Burak yara almadan kurtuldu.
  "BUYUK ŞOK YAŞADIK"

  Kaza sonrası goruntu almaya gelen basın mensuplarıyla konuşan şarkıcı, seyir halindeyken ne olduğu anlamadan aracın bariyerlere carptıktan sonra devrildiğini belirterek, "Buyuk şok yaşadık, olumden donduk. Hayatımda ilk kez kaza yapıyorum, verilmiş sadakamız varmış. Sonra gorduk ki aracın aksı kopmuş. Boyle bir aracın aksı nasıl kopabilir hayret ediyorum. Buyuk şok yaşadık" dedi.
  Şans eseri olumden donen Alişan'ın eşi Buse Varol, kaza sonrası şoka girdi Alişan, cocuğu ve eşinin de olduğu aracla takla attı
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.