Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  5.122
  Konu
  5109
  Üye Avatarı

  Mesaj:5.122

  Konu:5109

  Aldığı Beğeni:0  Ekranların reyting rekorları kıran yarışma programı Survivor 2020'de finale sayılı gunler kala heyecan ve gerilim ust seviyede yaşanıyor. Survivor'da yaşanan son gelişmelerin ele alındığı Survivor Panorama programına katılan Acun Ilıcalı, herkesin cevabını merak ettiği, "Survivor 2020 finali ne zaman?" ve "Survivor 2020 finali nerede yapılacak?" sorularına yanıt verdi.
  Son Dakika: Fenerbahce Beko, Zeljko Obradovic ile yollarını ayırdı

  Trump'ın koronavirus danışmanı Fauci, aşının 2021 başında hazır olacağını acıkladı

  Başhekim, kadın doktoru ilac ve alkolle bayıltarak defalarca cinsel istismarda bulundu  SURVİVOR 2020 FİNALİ NE ZAMAN VE NEREDE YAPILACAK?

  Finale sayılı gunler kaldığını belirten Acun Ilıcalı, ilerleyen gunlerde buyuk surprizlerin olacağını ve son haftanın inanılmaz gececeğini ifade etti.
  Acun Ilıcalı, Survivor 2020 final tarihinin ise 13-14 Temmuz'da İstanbul'da yapılacağını soyledi. Ilıcalı, "Final İstanbul'da olacak ancak yeri henuz tam belli değil. Goruşmelerimiz devam ediyor, bir yer bakıyoruz. Eğer olursa cok enteresan bir yerde yapılacak Survivor finali. Finale ise sadece eski yarışmacılar ile Survivor 2020 yarışmacılarının aileleri katılacak. Ailelere 4 kişilik kontenjan versek herhalde yine 100 kişi olacak" ifadelerini kullandı.
  SURVİVOR 2020'DE BU HAFTA KİM ELENDİ?

  Ote yandan, Survivor 2020'de bu hafta adaya veda eden isim belli oldu. Bu hafta eleme kotasında Sercan, Nisa ve Evrim bulunuyordu. SMS oylaması sonuclarına gore en az oyu alan Evrim adaya veda etti.
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.