Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  7.061
  Konu
  7063
  Üye Avatarı

  Mesaj:7.061

  Konu:7063

  Aldığı Beğeni:0  İyi Gunde Kotu Gunde dizisinin 2. bolum 2. fragmanı yayınlandı. Fragmanda, Melisa, Leyla'nın neden aşka kustuğunu sorguluyor. Sarp ve Leyla arasında buzlar hala cozulmuş değil.. Sarp neden Leyla ile olan duğununu terk etti? Melisa, Sarp'ın gizlediği fotoğrafı gorunce gercekleri oğrenecek mi? Bu ve daha fazla sorunun cevabı cumartesi akşamı İyi Gunde Kotu Gunde dizisinin yeni bolumunde cevaplanacak. İyi Gunde Kotu Gunde dizisinin başrollerini Elcin Sangu, Ozan Dolunay ve Yasemin Allen paylaşıyor.
  İYİ GUNDE KOTU GUNDE 2. BOLUM 2. FRAGMANI

  İYİ GUNDE KOTU GUNDE 2. BOLUM 1. FRAGMANI

  İYİ GUNDE KOTU GUNDE SON BOLUMDE NELER YAŞANDI?
  Leyla, başarılı ve duzgun bir duğun organizatorudur. Şirketin patronu Aslıhan, kızı Melisa’nın duğununu de başarılı bir şekilde gercekleştirse Leyla’yı terfi edeceğini soyler.Sarp, sevgilisi Melisa ile evlenmek ve unlu bir oteller zincirine mudur olarak atanmak icin Londra’dan İstanbul’a taşınır.
  Leyla terfi alacağı icin, Sarp ise hayatında yeni bir sayfa acacağı icin cok mutludur. Ancak ikisi de karşılaştıklarında buyuk bir şok yaşayacaklarının farkında değillerdir.Sarp, beş sene once Leyla’yı nikah masasında terk edip gitmiştir. Nedenini kimse bilmemektedir. Şimdi Leyla, hayallerini mahveden adamın duğununu organize etmek zorundadır.
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.