Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.769
  Konu
  4756
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.769

  Konu:4756

  Aldığı Beğeni:0  Koronavirus salgını nedeniyle evinde karantinada olan şarkıcı Serdar Ortac, sosyal medya uzerinden bir radyo programına konuk oldu. 3-4 sene once kendisine jurilik teklif eden Ilıcalı'ya "Reina'dayım gel" dediği icin telefonun yuzune kapatıldığını soyledi.
  YILLAR SONRA İTİRAF ETTİ

  O Ses Turkiye'de juriliği kacırdığını soyleyen Ortac "Ben televizyonculuk yaparken her gun birinci oluyorduk. Şu an ki Survivor gibi… Televizyonculuk değişti. Diziler patladı. Yine program yapmak istiyorum. 3-4 sene once Acun arayıp 'O Ses Turkiye diye yarışma yapıyorum. Kesin juri olman lazım. Kenan Doğulu'yu da aradım' dedi. Ben de 'Reina'dayım gel abi konuşalım' dedim. Acun da; 'Ben sana iş konuşalım diyorum sen beni Reina'ya cağırıyorsun' diye sinirlenip yuzume kapadı telefonu. O Ses Turkiye oyle kactı" dedi. Şarkıcı bu hikayesini kahkaha atarak anlattı.
Etiketler
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.