Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.668
  Konu
  4655
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.668

  Konu:4655

  Aldığı Beğeni:0  Tarım ve Orman Bakanımız Dr. Bekir Pakdemirli, merakla beklenen 2 bin 153 kadronun hangi tarihlerde atamasının yapılacağını acıkladı.
  Bakan Pakdemirli, Orman Genel Mudurluğu, Devlet Su İşleri, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Mudurluğu, Meteoroloji Genel Mudurluğu bolge mudurleriyle video konferans aracılığıyla bir toplantı yaptı.
  Pakdemirli, toplantıda, Tarım ve Orman Bakanlığına daha once alınacağı belirtilen 2 bin 153 kadroya ilişkin atamanın hangi tarihlerde yapılacağını acıkladı.
  Atamaların 15-22 Mayıs 2020 tarihleri arasında OSYM uzerinden yapılacağını belirten Bakan Pakdemirli "Bu tarihlerde 790 veteriner hekim, 699 ziraat muhendisi, 363 gıda muhendisi, 101 su urunleri muhendisi, 11 veteriner sağlık teknikeri ile 189 ziraat teknikeri ataması yapacağız.  Buyuk bir merakla bu haberi bekleyen genclerimize hayırlı olsun" acıklamasında bulundu.
  Personel alımlarına dair onemli haberlerden anlık haberdar olmak icin memurlar.net'in Android uygulamasını indirebilirsiniz.
  Android uygulamamız icin TIKLAYINIZ
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.