Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.769
  Konu
  4756
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.769

  Konu:4756

  Aldığı Beğeni:0  Memurlar.net olarak hazırladığımız 2020/5 (Sağlık Bakanlığı) simulasyonlu KPSS robotu yayında. Başvurular bugun başladı. 1 Nisan'da sona erecek. Toplamda 17 bin 956 kontenjan icin tercih alınacak.
  KPSS ROBOTU
  Tercihte bulunacak adaylar, https://kpss.memurlar.net/kpssrobotu/2020/5/ adresindeki "KPSS Robotunu" kullanabilir.
  SİMULASYON İCİN, UYE OLUP, TERCİH LİSTESİ OLUŞTURUN  Memurlar.net ziyaretcileri, ucretsiz bir şekilde uye olup, http://kpss.memurlar.net/tercihlerim/ sayfasından kadroları tercih listesine kaydedebilir. Bu sayede, sonuclar acıklandığında tercih listenize kac puanla yerleştirme yapıldığını gorebileceksiniz. Ayrıca şu adresten en cok ilgi ceken kadroları gorebilirsiniz.
  O KADROYU TERCİH EDENLERLE KONUŞUN
  Memurlar.net sisteminde, her bir kadronun ozel sayfası bulunmaktadır. Uyelik girişi yaptıktan sonra yorum yazarak bu kadroyu tercih edecek diğer adaylarla bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz.
  Tercih yapacak adayların değerlendirmeleri icin TIKLAYINIZ

  Bu tur personel alım haberlerinden anlık haberdar olmak icin Android uygulamamızı indirebilirsiniz
  Android uygulamamız icin TIKLAYINIZ
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.