Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  MimarMühendis
  Mesaj
  86
  Konu
  86
  Üye Avatarı

  Mesaj:86

  Konu:86

  Aldığı Beğeni:0

  Edinilen son dakika bilgisine göre, Kamu Personeli Seçme Sınavı kapsamında merakla beklenilen yerleştirme sonuçları ÖSYM tarafından açıklandı. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından öğle saatlerinde yapılan duyuru neticesinde, bazı kamu kurum ve kuruluşlarının kadro ve pozisyonlarına yerleştirme (tercih) işlemlerinin tamamlandığı belirtildi. Böylelikle, adayların yanıtını aradığı '2019 KPSS tercih yerleştirme sonuçları ne zaman, hangi gün açıklanacak? sorusu da cevabına ulaştı. Duyuruda ayrıca tercih sonuçlarına ilişkin sayısal bilgilere de yer verildi.

  ÖSYM'den konuyla ilgili yapılan açıklama şu şekilde:

  KPSS 2019/1 Bazı Kamu Kurum ve Kuruluşlarının kadro ve pozisyonlarına yerleştirme işlemleri tamamlanmıştır. Adaylar, yerleştirme sonuçlarına 28 Temmuz 2019 tarihinde saat 13.00'ten itibaren erişebilir.

  2019 KPSS YERLEŞTİRME SONUÇLARI HIZLI SORGULA!

  SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ
Etiketler
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.