Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.769
  Konu
  4756
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.769

  Konu:4756

  Aldığı Beğeni:0  İcişleri Bakanı Suleyman Soylu, Soylu, TV100'deki canlı yayına katılarak gundeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu, soruları cevapladı. Kovid-19 tedbirleri kapsamında onemli bir surec yonetildiğini belirten Soylu, 65 yaş ustu ile 20 yaş altına bazı istisnalar haric sokağa cıkma sınırlandırılmasının getirildiğini; amaclarının, hareketliliği minimize etmek olduğunu hatırlattı.
  "Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul'da iki alandaki pandemi hastanelerinin 45 gun icinde yapılacağını soyledi. 45 gun sonrasına da surecin artarak devamı mı ongoruluyor?" sorusu uzerine Soylu, "Ayağımızın sabit noktasını belirsizliğe koymalıyız. Bunun ikinci, ucuncu fazının olmayacağını iddia edebilir misiniz? Geleceğe ait tum tedbirleri bu vakaların en cok gorulduğu İstanbul'da almak en onemli sonuclardan biridir." dedi.
  Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM) sınav sonuclarıyla ilgili soruya Soylu, "15 gune kadar cozulur. Şu ana kadar son aşamaya geldiğini oğrendim." yanıtını verdi.
  Bakan Soylu, bir soru uzerine de POMEM'de yaş sınırının 30'dan 32'ye cıkarılmasının ve boy sınırının duşurulmesinin mumkun olmadığını bildirdi.
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.