Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.668
  Konu
  4655
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.668

  Konu:4655

  Aldığı Beğeni:0  Sağlık Bakanlığı 18 bini sozleşmeli sağlık personeli, 14 bini surekli işci (guvenlik ve temizlik) olmak uzere 32 bin personel alacak olup, başvurular yarından itibaren OSYM ve İŞKUR aracılığı ile alınmaya başlanacak
  18 bin sozleşmeli sağlık personeli alımına başvurular OSYM'nin sitesi uzerinden, 14 bin işci alımına başvurular ise İŞKUR internet sitesi uzerinden alınacak.
  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın personel alımına dair yaptığı acıklama
  Koronavirus salgını ile mucadele ettiğimiz bugunlerde sağlık ordumuzu guclendiriyoruz.  Bakanlığımız taşra teşkilatı hizmet birimlerinde istihdam edilmek uzere, KPSS puanına gore OSYM tarafından yapılacak merkezi yerleştirme ile 18 bin sozleşmeli sağlık personeli alıyoruz.
  11.000'i Hemşire, 1.600'u Ebe ve 4.687'si Sağlık Teknisyeni/Sağlık Teknikeri olmak uzere Psikolog, Sosyal Calışmacı, Biyolog, Odyolog, Cocuk Gelişimcisi, Diyetisyen, Fizyoterapist, İş ve Uğraşı Terapisti, Dil ve Konuşma Terapisti, Perfuzyonist ve Sağlık Fizikcisi unvanlarında sağlık meslek mensubu alıyoruz.
  Tercih Kılavuzu, OSYM'nin internet sitesi uzerinden yayınlandıktan sonra adaylarımız tercihlerini 26 Mart- 1 Nisan 2020 tarihleri arasında yapabilecek. Duyurular icin Bakanlığımızın Yonetim Hizmetleri Genel Mudurluğu ve OSYM internet adresini takip ediniz.
  Ayrıca, temizlik hizmetleri, koruma ve guvenlik hizmetleri ve klinik destek elemanı olarak diğer hizmetlerde gorev yapmak uzere toplam 14.000 surekli işci istihdamı yapılacaktır.
  Başvurular, 26 Mart- 30 Mart 2020 tarihleri arasında Turkiye İş Kurumu'nun internet sitesi uzerinden yapılacak.  Bu atamaların, salgınla daha etkili mucadele etmemize ve vatandaşlarımıza daha nitelikli sağlık hizmeti sunulmasında onemli katkılar sağlayacağına inanıyorum.
  Bu tur personel alım haberlerinden anlık haberdar olmak icin Android uygulamamızı indirebilirsiniz
  Android uygulamamız icin TIKLAYINIZ
  Adaylar sağlık personeli alımını memurlar.net formunda değerlendiriyor.
  Yapılan değerlendirmeler icin TIKLAYINIZ
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.