Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  MimarMühendis
  Mesaj
  86
  Konu
  86
  Üye Avatarı

  Mesaj:86

  Konu:86

  Aldığı Beğeni:0

  KPSS lisans sınavına kısa süre kala sınav giriş yerleri ve sınav giriş belgeleri merak konusu oldu. KPSS Genel Yetenek-Genel Kültür ve Eğitim Bilimleri sınavı 14 Temmuz’da gerçekleştirilecek. ÖSYM, KPSS sınav giriş belgelerini ve sınav giriş yerlerini henüz yayımlamadı.

  SINAVA GİRERKEN ADAYLARIN YANLARINDA BULUNDURMASI GEREKEN BELGELER

  – KPSS sınava giriş belgesi,

  – Nüfus Cüzdanı veya Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartı veya geçerlilik süresi dolmamış pasaport,

  – Kimlik ve güvenlik kontrolleri ile salona giriş işlemlerinin zamanında yapılabilmesi için, adayların sınava girecekleri binanın kapısında sınavın başlama saatinden en az 1 saat önce hazır bulunmaları zorunludur.

  KPSS SINAV GİRİŞ BELGESİ NASIL ÇIKARTILIR?

  2019 KPSS temmuz ayı içerisinde gerçekleşecekken sınav giriş belgesi henüz yayınlanmadı. Kesin olmamakla birlikte giriş belgeleri ÖSYM internet sitesinde 1 hafta önceden yayınlanıyor. Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesine ÖSYM'nin sitesine girerek T.C. kimlik numaraları ve aday şifreleri ile öğrenebilecekler.
Etiketler
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.