Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.668
  Konu
  4655
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.668

  Konu:4655

  Aldığı Beğeni:0  Sağlık Bakanlığı, 14 bin işci alımı icin kuraların 8 ve 9 Nisan'da cekileceğini duyurdu.
  İşte Sağlık Bakanlığı'ndan yapılan acıklama
  T.C. Sağlık Bakanlığı merkez ve taşra teşkilatı hizmet birimlerine 4857 sayılı İş Kanunu ile mezkur Kanuna dayanılarak cıkarılan, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşci Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yonetmelik hukumleri cercevesinde 14.000 surekli işci alımı gercekleştirilecektir.
  İŞKUR uzerinden il ve meslek bazında talepler toplanmış olup, 737.489 kişi başvuruda bulunmuştur. Yapılacak olan kuralar, 08-09 Nisan 2020 tarihlerinde Turkiye Noterler Birliği cekiliş programı ile noter huzurunda 14.000 işci asil, 14.000 işci ise yedek olmak uzere gercekleştirilecektir.  Koronavirus (Kovid-19) salgını ile mucadele kapsamında kura salonuna katılımcı alınmayacaktır. Kura sonucları aynı gun saat 20.00' den sonra https://iscisonuc.saglik.gov.tr internet adresinden ilan edilecektir.
  08 Nisan 2020 (Carşamba):
  Bakanlık Merkez Teşkilatı, Adana, Adıyaman, Ankara, Batman, Bingol, Bitlis, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, Hakkari, Hatay, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Konya, Kutahya, Mardin, Mersin, Muş, Samsun, Siirt, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Van ve Zonguldak illeri icin,
  09 Nisan 2020 (Perşembe):
  Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Bayburt, Bilecik, Bolu, Burdur, Bursa, Canakkale, Cankırı, Corum, Denizli, Duzce, Edirne, Erzincan, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gumuşhane, Iğdır, Isparta, Karabuk, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Malatya, Manisa, Muğla, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Sinop, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Yalova ve Yozgat illeri icin kura işlemi gercekleştirilecektir.
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.