Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Tourist Cell Turkey başladı!

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Katılım
28 Mar 2019
Mesajlar
7,951
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
tourist-cell-turkey-basladi.jpg

Dunya'da ilk ozelliği taşıyan uygulama Turkiye'den. Turistlerin gereksinimi olan internet ve iletişim ihtiyaclarına ucuz, sorunsuz ve tek tuşla cozum sunacak tatil uygulaması Tourist Cell Turkey; tur hizmeti, arac, ev, yat kiralama ve guvenli alışveriş gibi tatilde ihtiyac duyulabilecek tum hizmetleri Turkiye'ye gelen turistlerle buluşturacak, işletmelere ve ekonomiye katkı sağlayacak.
Yurtdışına yapılan seyahatlerde internete erişim zorluğu ve internet kullanım ucretlerinin yuksek olması onemli sorunların başında geliyor. Dunya'da ilk ozelliği taşıyan ve bu kritik soruna cozum sunmak amacıyla geliştirilen Tourist Cell Turkey tatil uygulaması, Turkiye'ye gelen turistlerin resmi yerel hat sahibi olmasını sağlayarak, internet başta olmak uzere tum ihtiyaclarını kolayca satın almalarına olanak sunacak. Bir turistin en temel gereksinimi olan iletişim ihtiyacını kendisine sağlanan yerel hat uzerinden cozen Tourist Cell Turkey tatil uygulaması, en ucuz internet paketi garantisine ek olarak kesintisiz, yerel, guvenli ve en ucuz iletişimi vaat ediyor. Tourist Cell Turkey, internet hizmetinin yanı sıra tur hizmeti, arac, ev, yat kiralama, guvenli alışveriş ve doviz alma gibi tatilde ihtiyac duyulabilecek tum urun ve hizmetleri de sabit ve guvenilir tek fiyat garantisi ile Turkiye'ye gelen turistlerle buluşturuyor.
[h=2]Tum ihtiyaclar icin tek uygulama[/h] Antalya başta olmak uzere Turkiye'nin her yerini dolaşan turlara guvenli, kaliteli ve en ucuz fiyatlarla ulaşılmasını sağlayan tatil uygulaması Tourist Cell Turkey; arac, ev, yat, e-bisiklet, motorsiklet, VIP araclar gibi tatilde ihtiyac duyulabilecek tum taşıt kiralama işlemlerinin de ucuz, sorunsuz ve tek tuşla yapılmasına olanak sunuyor. Uygulama, doviz alma ve satma işlemlerinin konaklanan otelde doviz burosu temsilcisiyle gercekleştirilmesini de sağlıyor. Uygulama ayrıca mevcut indirimlerden faydalanma, cekiliş kazanma, en yakın harita, acil numaralar, ulke ve şehir tanıtımları gibi faydalı bilgileri de kullanıcısıyla buluşturuyor.
[h=2]Otele teslim imkanı[/h] Turistler, uygulamaya kayıt olmalarının ardından anında 2 GB hediye internete kavuşurken, en uygun fiyat garantisiyle 25 Euro'luk pakette 750 dakika ve 250 SMS kullanma hakkına sahip oluyor. Turistler Turkiye'ye gelmeden once Turist Cell Turkey internet sitesinden ve uygulamasından kayıt oluşturup sim kartlarını kalacakları noktaya yonlendirebiliyor, otellerinden teslim alabiliyor. Ayrıca turistler havaalanlarında, gumruk gemilerinde, ulkesindeki ve Turkiye'deki seyahat acentelerinde, anlaşmalı iş yerlerinde ve turistik noktalar uzerinden de sim kartlarına kolayca ulaşabiliyorlar.
Halil Canbolat: "Dunya'da ilk ozelliği taşıyan uygulamaya Turkiye adına imza attığımız icin mutluyuz"
Turkiye'ye gelecek turistlerin hayatını kolaylaştıracak uygulama ile ilgili bilgi veren Tourist Cell Turkey CEO'su Halil Canbolat: "Dunya'da ilk ozelliği taşıyan uygulamaya Turkiye adına imza attığımız icin mutluyuz. Uygulama ile bir turistin tatil boyunca başta internet ihtiyacı olmak uzere tum ihtiyaclarına tek tuşla en hızlı cozumu sunmayı amaclıyoruz. Tatil yapmanın ne kadar değerli ve ozel olduğunun bilincindeyiz. Bu bilincle hayata gecirdiğimiz Tourist Cell Turkey uygulaması ile tatildeki her ana değer katıyoruz. İnternet hizmetinin yanı sıra tur hizmeti, arac, ev, yat kiralama, guvenli alışveriş ve doviz alma gibi tatilde ihtiyac duyulabilecek tum urun ve hizmetleri en ucuz fiyat ve guven garantisiyle Turkiye'ye gelen turistlerle buluşturarak, işletmelere ve ekonomiye de katkı sunuyoruz." dedi.
sizlere www.magazin.biz.tr farkıyla sunulmuştur