Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Microblading sureci

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
Merhaba arkadaşlar burdan microblading yani 3d tekniğiyle kaş şekillendirme hakkında birkac birşey yazmak istiyorum cunku gittiğiniz hicbir guzellik merkezinin bu konuyla alakalı kişiyi detaylı bilgilendirdiğini duşunmuyorum.Yaklaşık 4 gun once yaptırdım kaşlarımı ilk gun surecinden bahsediyim eğer ertesi gun işe gidicekseniz hatta ı hfta onemli bir programınız varsa kesinlikle boyle bir işe girişmeyin yapıldığı andan itibaren size tuhaf gelen kaşlarınız nemlendirdikce siyaha donuyor esmer tenli insanların bu sureci kaldırabilecegini duşunuyoru ama acık tenliyseniz ve değişikliğe acık değilseniz yapmadan once birkez daha duşunun , cok koyu olmasından dolayı ben adımları ıygulamadım yaptırdığın yerdeki hanımefendi eger istemiyorsan kremleme duş al atsın boya deri yani kabuklanma sureci daha erken olsun boya atsın diye ilk gun dışında krem surmedim eger pişmansanı akmasını iatiyorsanz yapıldıgu gunden itibaren kremlemeyin yıkayın boya oturmasın şuan rengi acıldı biraz daha ilk gunler faciaydı diyebilirim ama yinede cıkamdan once fondotenle kapatma ihtiyacı duyuyorm sonrası icin cok acılıyo oturuyo diyorlar ama bunun tam olarak otrna sureci haftalarınızı alıyor bunu goze alabildigni takdirde boyle bir işe girişin derim.yuzle ilgili bu tip estetik girişimler aslında soylenildiği kadarda doğal bir surec olmuyor bence yaptrnadan once bir kez daha duşunun paylaşılan resmler ya tan oturmuş hali oluyor yada siyahlamasan onceki hali doğal gorntuler sizi cok yanıltmasın nereye yaptırdıgnzın ne kadar para verdiginizin onemi yok bu surec heryerde bu şeklde ilerliyo