Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Labioplasti oldum hayatım alt üst oldu

Bilgin

Member
7 ağustosta Labioplasti oldum uzun zamandır var olan bir durumdu evlencegim için son bi cesaretle yaptırdım ailemden herkesten gizli oldum basit sandim. Genel anestezi ile oldum uyandığımda büyük bi acı hissettigim an ilk pişmanlık başladı. Yan koyulmuş buz tüpü vardı yaklaşık 2 saat sonra doktor yanima gelince olmamış bu ödem olmuş hemen buz getirin vs dedi ve gece hastanede kalmam gerektigini söyledi. Ertesi gün hastaneden çıktım hiçbir şekilde oturamıyorum o günden beri yatıyorum. Görüntü korkunç gördükçe psikolojim bozuldu. Sağ taraf ödem şişlik boğum bogum tuhaf. Sol taraf kan yara içinde. Doktor sadece.buz koy bastır diyo. Ilk 10 gün gece gündüz her yarim saatte buz koydum ancak dikişleri etkiliyo azalttım artık ve gazlı bez yaraya yapıştığı için kurşun suyu ile ıslanmış gazlı bez koyuyorum sürekli tuvalet sonrası batikon kullanıyorum bazen temizleme jeli de kullanıyorum. Ama neden Iyilesmiyor 40 gün kaldı düğünüme evlenmekten de her şeyden de soğudum ölmek isteyecek kadar kötü durumdayım çok pişmanım. Iki hafta rapor kullandım bayramdan sonra ise nasıl baslicam oturamıyorum olanlar yardımcı olsun lütfen