Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Labioplasti genital bölge estetiği

Bilgin

Member
Kendimi bildim bileli özel bölgem ile ilgili sorunlularım vardı, güvensizlik.. geçen sene genital bölge estetiği olmaya karar verdim. İlk ameliyamtımdan sonra sonuçtan memnun kalmadım, ikinci ameliyatı ilkinden 9 ay sonra oldum. Sonuç beni yine memnun etmedi. Daha sonra Dr. Süleyman Eserdağ’ı tesadüf buldum. İlk iki ameliyatı olduğum doktor çok başarılı bir estetisyen olmasına rağmen genital bölge ameliyatlarını kadın hastalıkları uzmanı bir doktora yaptırmanın doğru olduğunu öğrendim. Dr. Eserdağ ile görüşmemizde aldığım pozitif enerji ve konuya son derece hakim olması, benim şikayetlerimi kendisinin görüp söylemesi beni inanılmaz rahatlattı. 3. Üç ameliyatı olmaktan çok korkuyordum, daha kötü bir sonuç almaktan korkuyordum. Şimdi ameliyatımın 5. Günü ve sonuç inanılmaz başarılı. Size önerim; sizi mutsuz eden, güvensizlik yaratan bir durum söz konusuysa bununla yaşamamanız. Bu durumu değiştirmek o kadar basit ki. Önemli olan doğru doktoru bulmanız. Dr Süleyman Eserdağ’ı bulduğum için çok şanslıyım.