Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Koskoca Beşiktaş ne hale geldi

Gorkem

Magazin.biz.tr
Süper lig'e şampiyonluk parolası ile başlayan Beşiktaş JK,bugün lider Sivasspor'un 10 puan gerisinde.Evet yanlış okumuyorsunuz... daha ilginç olanı efsane geri dönüşlerin yaşandığı rakip takımları boğan,şampiyonlar liginde tüm takımların kabusu olabilecek vodafone arenada sivasspor'a 2-1 mağlup olarak liderin 10 puan gerisine düştü.
Bu konu spor basını için büyük malzeme olsada ben taraftara dikkat çekmek istiyorum.Geçen hafta bir grup Beşiktaş JK taraftarı bayan futbol takımının maçı için istanbuldan 4000 km uzakta olan evet yanlış duymadınız git gel 4000 km!!! hakkariye gittiler "yol hedeften kutsaldır" mottosu ile.Böyle bir taraftara sahip olan başka bir kulüp olduğuna inanmıyorum ben.Bu kadar cefaya aşık bu kadar mutsuz hayatlarında tek umudu JK olarak gören bu insanlara Beşiktaş'ın bugünkü durumunun nedenlerini kim açıklamak ister? Futbolcular.....? Teknik heyet....? Beşikaş yöneticileri ve başkan...
Bu durumun nedenini açıklamak yürek ister.Bu kadar armaya sevdalı insanlara bunu açıklayabilecek delikanlılar nerede?Orta sahayı şu kadar saniyede hesap yapan abdullah avcı açıklayabilir mi sizce bu durumu?Tribünden yapılan onca eleştiriye rağmen "ben büyük Beşiktaşlıyım" diyen B.yılmaz izah edebilir mi sahadaki performansı? 34 yaşında milyonları kazanırken cebindeki telefonunu satıp maçlara giden insanlara nasıl bir açıklama yapabilirsiniz acaba?
Abdullah Avcı," benim teknik direktörlüğümü kimse sorgulayamaz." derken şuan ki durumu açıklayamamasını kendine nasıl izah edebiliyor acaba? Bu durumu kendine nasıl yedirip ben yapamıyorum diyerek alacaklarından vazgeçip istifa etmiyor acaba?

BAŞIN ÖNE EÐİLMESİN ALDIRMA KARTAL ALDIRMA,EN BÜYÜK SEN DEÐİL MİSİN ALDIRMA KARTAL ALDIRMA....