Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  MimarMühendis
  Mesaj
  86
  Konu
  86
  Üye Avatarı

  Mesaj:86

  Konu:86

  Aldığı Beğeni:0

  Haftalık planlama yapan birisi genelde hem iş hayatında hem de sosyal yaşamında daha başarılı ve mutlu olur.

  Yaşantınızda denge kurmak istiyorsanız işinizi bitirdiğiniz zaman tamamen iş hayatınızdan kopmanız gerekir. Evinize geldikten sonra geceye de yayılan günlük temponuz sizi bir sonraki güne daha yorgun ve isteksiz uyanmanıza neden olacaktır.

  Arkadaşlarınız, aileniz varsa çocuklarınızla zaman geçirmek hayatınızda denge kurmak için son derece önemlidir.

  Aktiviteler zaman geçirmek için değil keyifli vakit geçirmek uygulanmalı. İş yaşantısındaki stres ve yorgunluk yaptığınız sosyal eğlenceler ile aza inecektir. Ertesi güne sağlıklı ve hevesli başlayabilmek için mutalak ev ortamında dahi olsanız kendizi oyalabileceğiniz, ilgi alanlarınız dahilinde bir uğraş bulmalısınız. Bu sizi günlük yorucu dertlerden uzaklaştıracak ve zihin olarak rahatlamanızı sağlayacaktır.

  Kendize bir program oluşturup bağlı kalmak haftanın genelinde sizi çok daha koşturması az bir tempo ile hareket etmenizi sağlayacaktır.

  Mutlaka bir 'hobi'niz olsun
  İnsanın normal yaşantısının haricinde bir merakının olması, onu dış dünyadan uzaklaştıran en önemli etkenlerden biridir.

  İlgilendiğiniz şey ne olursa olsun, sizi ruhen dinlendirir. Uzmanlar böyle uğraşlar için genelde el beceresine dayalı hobiler ile yaşantının desteklenmesini önerirler. Odak noktanızı farklı bir uğraş ile değerlendirdiğiniz anlarda hayatınızda bir
Etiketler
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.