Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  MimarMühendis
  Mesaj
  86
  Konu
  86
  Üye Avatarı

  Mesaj:86

  Konu:86

  Aldığı Beğeni:0  Sabır
  Çok çalışmadan, çalışmalarınızın emeklerini alamazsınız. Sabırlı olmalı ve ulaşmak istediğiniz şey için çok çaba göstermelisiniz. Zaman sizi ödüllendirecektir.

  Büyümek
  Gösterdiğiniz çabaların ve geçirdiğiniz zor süreçlerin sizin gelişmenizi, büyümenizi sağladığını unutmayın. Her bir zorluk, sizin olgunlaşmanızı sağlar.

  Aşk
  Aşk, her tür zorluğun üstesinden gelmemizi sağlayan büyük bir güçtür. Kayınvalideniz sizi sinir mi ediyor? Onun, eşiniz için ne kadar önemli olduğunu kendinize hatırlatın. Kafanızda soru işareti olduğunda, sevdiğiniz insanların sizin bu hareketinizden nasıl etkileneceklerini kendinize hatırlatın.

  Umut
  Hayat zorlaştığı zaman işlerin elbet yoluna gireceğini umut etmeniz gerekir. Eğer bunu yapmazsanız enerjiniz ve mutluluğunuz düşer. Umut, zor günleri atlatmanıza yardımcı olacak en önemli sözcüktür. Kendinizi umutsuzluğa ve kararmsarlığa bırakmamalısınız.

  Güç
  Sandığınızdan çok daha güçlü olduğunuzu bilin. Bu zalim dünyada yıllarınızı geçirdiniz, arkadaşlar edindiniz, arkadaşlar kaybettiniz ve hala hayattasınız. Garip zamanları, acı verici olayları atlatıp hayatınıza devam ettiniz, siz güçlü bir insansınız.

  Tutku
  Hayatınızdaki tutkular, sizi başarılara taşır. Tutkunuzun peşinden gidin, elbet başarılı olacaksınız. Tutkularınızın sizi tanımladıklarını da aklınızdan çıkartmayın.

  Değişim
  Durumunuzdan memnun olmadığınız zaman bunu değiştirme gücü sizin elinizde. Hayatınızı değiştirmek istiyorsanız bunu siz yapmalısınız. İşinizi değiştirmek, başka bir şehre taşınmak ne isterseniz yapabilirsiniz.

  Unutmayın; dünyaya bir kere geliyoruz bunun keyfini çıkarın!
Etiketler
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.