Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  MimarMühendis
  Mesaj
  86
  Konu
  86
  Üye Avatarı

  Mesaj:86

  Konu:86

  Aldığı Beğeni:0



  Gerektiğinde bir adım geriye atıp daha geniş bir bakış açısından bakamıyorsanız ya da üzerine uyumayı bilmiyorsanız, hem başarısızlıklarınız artar hem de başarı ya da başarısızlık öncesinde yaşadığınız yıpranma artar.

  Başarı ve başarısızlıktan ayrı olarak bu sonuçları nasıl bir süreçle elde ettiğiniz de önemlidir. Çok yıpratıcı bir zafer, bir ordunun sonu olabilir. Öte yandan iyi karşılanmış darbeler, mesela erken fark edilmiş ve yılgınlığa sebep olmamış başarısızlıklar başarıyı inşa eden basamaklar olabilir.

  Kendini yok etmeye, ölmeye programlanmış bedenimizi ve manevi varlığımızı en iyi şekilde koruyarak yaşamak, insanca bir hayat sürmenin temel koşullarındandır. Sorunlar, problemler, kararlar ve yaşanacak yeni tecrübeler öncesinde gerektiğinde geriye attığınız o bir adım, sizin için daha çok başarı yanı sıra hem başarılarınızda hem de başarısızlıklarınızda çok daha az yıpranma anlamına gelir.

  Unutmayın, “Yaptığı şeyleri değiştirmeden farklı sonuçlar bekleyenler aptaldır.”
Etiketler
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.