Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  7.951
  Konu
  7971
  Üye Avatarı

  Mesaj:7.951

  Konu:7971

  Aldığı Beğeni:0  Elele dergisine ozel pozlar veren ve acıklamalarda bulunan Hazar Erguclu, ayrıca Hakan Muhafız dizisinin 3. sezonu oncesinde de yaptığı paylaşım ile konuşuluyor.
  Netflix projesi olan Hakan Muhafız 6 Mart Cuma gunu 3. sezonuyla izleyicilerin karşısında olacak.Erguclu de dizinin yayını oncesinde Cağatay Ulusoy ile soru-cevap duellosunu instagram hesabından yayınlayarak dikkat cekti. Bu videoyu haberimizin sonunda bulabilirsiniz.
  Oyuncu Elele dergisindeki roportajında da onemli ifadelerde bulundu.Risk almayı sevmeyen ve garanti olmayan işlere de girmeyen oyuncu, “Goz ardı edilmiş olanı canlandırmak, kucumsenen detayların bulunduğu eserlerde oynamak istiyorum” dedi.
  Metafizik ve felsefenin onemine işaret eden ve mutlaka bilmek gerektiğini anlatan oyuncu, “Okuduğum kitapları, izlediğim filmleri gorev bilinciyle ele alıyorum. Herkesin bana yakıştırdığı persona dahilinde, bir prototipe boyun eğseydim mutsuz olurdum. Kabuslar gorsem de, kalbimin sesinin peşinden gidiyor, zorluklardan ve aşktan kacmıyorum” acıklamasında bulundu.
  Haberleri instagram'da takip et --> @tvdizianaliz
  Abone olun
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.
     
Sohbet Kolay Sohbet Sohbet Kolay Sohbet Chat ekolay Kolay Chat Tarz Sohbet Sohbet Kolay Sohbet kolay chat