Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  7.951
  Konu
  7971
  Üye Avatarı

  Mesaj:7.951

  Konu:7971

  Aldığı Beğeni:0  Turkiye’da kadın komedyenlerin az olması, genelde erkek komedyenlerin one cıkması gibi bir durum var. Bu durumu değiştiren ve kadınlar yonunde olumlu bir denge sağlamaya calışan Gulse Birsel ve Gupse Ozay one cıkıyor.Bu iki isme şimdilerde Yasemin Sakallıoğlu da eşlik etmeye başladı. En son Zengo isimli filmde Şahan Gokbakar’ın yonetmenliğinde kendi yazdığı komedi hikayesinin başrolunde yer alan Sakallıoğlu, Milliyet gazetesine konuştu.
  “Turkiye’de kadın komedyenlerin az olduğunu duşunuyor musunuz?” şeklindeki soruya Sakallıoğlu, şu yanıtı verdi: “Gulse Birsel ve Gupse Ozay’ın filmleri milyonlar izleniyor. Komik erkek ve kadın yoktur, senaryo vardır. Yoksa onca iyi oyuncuların işleri neden tutmuyor? İcerik onemli…”
  Gulse Birsel ve Gupse Ozay’ın başarılarının kadın oyuncular uzerinde ne buyuk etkileri olduğu aslında bu sozlerden de anlaşılıyor. İki unlu isim komedi de kadın oyuncuların gururu…
  Haberleri instagram'da takip et --> @tvdizianaliz
  Abone olun
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.
     
Sohbet Kolay Sohbet Sohbet Kolay Sohbet Chat ekolay Kolay Chat Tarz Sohbet Sohbet Kolay Sohbet kolay chat