Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  7.951
  Konu
  7971
  Üye Avatarı

  Mesaj:7.951

  Konu:7971

  Aldığı Beğeni:0  TelevizyonGazetesi.com / Detay – Unlu oyuncu Burcu Kıratlı, Aşk ve Mavi dizisinde geniş kitleler tarafından tanınmıştı. Bu yapımın 2018 yılında ekran omrunu tamamlamasının ardından yeni bir projede yer almayan Kıratlı, setleri cok ozlediğini soylemişti.
  Boşandıktan sonra yeniden aşk yaşamaya başladığı şarkıcı Sinan Akcıl bile, dizide rol alması durumunda şarkı sozu vererek Burcu Kıratlı’nın dizide rol alabilmesi adına devreye girmişti.
  Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla goz dolduran Kıratlı, takipcileri ile etkileşimde kalmayı surduruyor. Oyuncunun hayranları, “Gun gectikce daha cok guzelleşiyorsun” diyerek iltifatlarda bulundu.
  Kıratlı’nın yakın zamanda bir diziye başlamasını arzu eden takipcileri, cok sayıda beğeni ve iltifat mesajı da paylaştı…
  🤍⚓️
  Haberleri instagram'da takip et --> @tvdizianaliz
  Abone olun
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.
     
Sohbet Kolay Sohbet Sohbet Kolay Sohbet Chat ekolay Kolay Chat Tarz Sohbet Sohbet Kolay Sohbet kolay chat