Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  7.951
  Konu
  7971
  Üye Avatarı

  Mesaj:7.951

  Konu:7971

  Aldığı Beğeni:0  TelevizyonGazetesi.com / Detay – Arka Sokaklar dizisinde Bahar komiser karakterine hayat veren unlu oyuncu Merve Oflaz, bugun tarihi bir olaya tanıklık etmek uzere Beşiktaş JK’nın maclarını oynadığı Vodafone Park’taydı…
  Beşiktaş Kadın Futbol Takımı’nın Atletico Madrid kadın futbol takımı ile oynadığı karşılaşmayı izleyen Oflaz, instagram hesabından da paylaşım yaptı.
  Binlerce taraftarın onunde gercekleştirilen karşılaşmanın ardından instagram hesabından bir rekor kırıldığını duyuran Oflaz, bir hayli keyifliydi.
  İşte unlu oyuncunun instagram hesabından yaptığı paylaşım:
  Bugun tarihi bir olaya şahit olduk, @vodafonepark da Bjk kadın futbol takımı Atletico Madrid kadın futbol takımıyla karşılaştı..Turkiyede rekor kırıldı 40 bini aşkın taraftar kadınlarımızlaydı. @vodafonetr bu tarihi karşılaşmaya ev sahipliği yaptı ve olanak sağladı … Dilerim ki kadın futbol alt yapısı oluşturulur ve bu tarz karşılaşmalarlı bol bol izleriz #vodafonekupası
  Haberleri instagram'da takip et --> @tvdizianaliz
  Abone olun
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.
     
Sohbet Kolay Sohbet Sohbet Kolay Sohbet Chat ekolay Kolay Chat Tarz Sohbet Sohbet Kolay Sohbet kolay chat