Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  7.951
  Konu
  7971
  Üye Avatarı

  Mesaj:7.951

  Konu:7971

  Aldığı Beğeni:0  Zalim İstanbul dizisinde Şeniz olarak izlediğimiz unlu oyuncu Mine Tugay, 28 Temmuz 1978 doğumlu… Oyuncu, bu yaşlarda aynaya baktığı zaman yaşını veya cizgilerini değil, kendisini gorduğunu belirten mesajı ile dikkat cekti.Yuzu olduğu markanın ‘yaş bir klişe’ sloganını tişort olarak uzerinde taşıyan oyuncu, 8 Mart Dunya Kadınlar Gunu’nu de farklı bir şekilde kutladı.
  Mine Tugay, kadınların ne zaman ne yapmak isterse bu guce sahip olduğunu vurguladı. Oyuncu,ayrıca her kadının kendisini keşfetmesi gerektiğine de vurgu yaptı.
  İşte Mine Tugay’ın hayranlarının da beğenisini kazanan kadınlar gunu paylaşımı:
  Tam da bu yaştan sonra… Aynaya baktığında yaşını ve cizgilerini değil kendini goruyorsan… Daha gidecek cok yol, gorecek cok yer, yaşanacak bir suru an var.🙏🏻🌿Giyilecek rengarenk elbiseler, koşulacak ormanlar, buyutulecek cocuklar, kilidi acılacak bir suru kapı,deneyimlenecek tecrubeler, oğrenilecek oğretiler var demektir. Bu Kadınlar Gunu’nde tum kadın dostlarıma soyleyecek tek bir sozum var: Biz ne zaman ne yapmak istiyorsak yapma gucune sahibiz🤘🏻Yeter ki kendimizi keşfedelim. Yuzu olmaktan buyuk mutluluk duyduğum canım markam @neutrogenaturkiye’nin yaş alan tum kadınlara mesajını bugun buradan tekrar soyluyorum; “Yaş bir klişe!”😉#YaşBirKlişe @neutrogenaturkiye ♥️ 🌹🌹#8martdunyakadınlargunu muz kutlu olsun🌹🌹
  Haberleri instagram'da takip et --> @tvdizianaliz
  Abone olun
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.
     
Sohbet Kolay Sohbet Sohbet Kolay Sohbet Chat ekolay Kolay Chat Tarz Sohbet Sohbet Kolay Sohbet kolay chat