Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Ali Metin
  Mesaj
  8
  Konu
  8
  Üye Avatarı

  Mesaj:8

  Konu:8

  Aldığı Beğeni:0  Merhabalar bugün sizlere geçenlerde bulduğum bir yazıyı sizlerle paylaşmak istedim🎈
  "Yüzünüzde tüm gün kalabilecek makyaj için ihtiyacınız olan 6 ürün
  Özel buluşmada, düğünde ya da davette sürekli makyaj tazelemek zorunda kalmamak ve fotoğraflarda en iyi halinizle görünmek için gün boyu yüzünüzde kalacak dayanıklı bir makyaj yapmanız şart. Dayanıklı makyaj için ihtiyacınız olan bazı ürünler var. Bu ürünler sayesinde makyajınız saatlerce yüzünüzde kalabilir ve kusursuz görünümünüzün tadını çıkarabilirsiniz


  MAKYAJ BAZI
  Tüm gün kalıcı bir makyaj için temelinin sağlam olması gerekiyor. Makyaja başlamadan önce kalıcılık sağlayan bir makyaj bazıyla cildinizi hazırlamalısınız. Bu sayede tüm gün pürüzsüz ve doğal görünen bir ten elde edebilirsiniz.


  KALICI FONDÖTEN
  Özel günlerinizde her gün kullandığınız fondötenin aksine, daha kalıcı ve suya dayanıklı olanlarını tercih etmelisiniz. Bu tarz fondötenler terlemeyi ve bulaşmayı da engeller. Üstelik bazı markalar cilde bakım yapan kalıcı fondötenler de üretiyor.


  SUYA DAYANIKLI MASKARA VE EYELINER
  Göz makyajının ne kadar kolay bozulduğunu bilirsiniz. Kalıcı olmasını istiyorsanız, kesinlikle suya dayanıklı maskara ve eyeliner tercih etmelisiniz. Suya dayanıklı göz ürünlerini çıkarırken yağlı makyaj temizleyiciler kullanmanız kirpiklerinizin zarar görmesini de engeller.


  KALICI ALLIK VE HIGHLIGHTER
  Allık ve highlighter toz formunda olduğu için çabucak uçacaktır. Bu nedenle likit highlighter ve allık tercih edebilirsiniz. Böylece uzun süre cildinizde kalacaklardır.


  KALICI LİKİT RUJ
  Ruj da çok çabuk çıkan makyaj ürünlerinden. Uzun saatler kalıcılığını koruyan likit formlu rujları tercih etmenizde fayda var. Ancak sürerken dikkatli olmalısınız. Hataları düzeltmeniz biraz zor olabilir.


  MAKYAJ SABİTLEME SPREYİ
  Tüm makyajınızı tamamladıktan sonra son dokunuş olarak makyaj sabitleme spreyi sıkmalısınız. Makyaj sabitleme spreyi cildin yağlanmasına da engel olur ve tüm gün makyajınızı korur."
  kaynak: posta
  Bu yazı sonrası bir çok makyaj malzememi değiştirdim özelliklede highlighter konusunda gerçekten tam istediğim sonuca ulaştım. Ben şuan Note Cosmetique markasının drop highlighter ürününü kullanıyorum ve oldukça memnunum kesinlikle tavsiye ediyorum
Etiketler
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.
     
Sohbet Kolay Sohbet Sohbet Kolay Sohbet Chat ekolay Kolay Chat Tarz Sohbet Sohbet Kolay Sohbet kolay chat