Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.820
  Konu
  4807
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.820

  Konu:4807

  Aldığı Beğeni:0  Victoria's Secret'ın ekonomik krizde olduğu uzun zamandır gundemdeydi. Her sene yapılan geleneksel şovun iptal edilmesi de kriz soylentilerini doğruluyordu. Ve beklenen oldu, Victoria's Secret, Sycamore Partners'a satıldı.

  Yuzde 55'lik hissesi satılacak

  60 yıldır bircok buyuk perakende markaları inşa eden Les Wexner, Victoria's Secret'ı Sycamore Partners'a satıp istifa edecek. Sycamore Partners, 525 milyon dolar değerinde bir anlaşmayla Victoria's Secret'ın yuzde 55'lik kontrolunu ele gecirecek. Ohio merkezli L Brands ise kalan yuzde 45'lik hissesini koruyacak.
  Dunya uzerinde bircok ulkede mağazaları bulunan Victoria's Secret'in yaklaşık 80 bin personeli bulunuyor. 2019 yılında toplam 7 milyar dolar satış yapan ve ekonomik kriz icinde olduğu bilinen Victoria's Secret'ın hisseleri aynı donemde yuzde 29'dan fazla duştu. Aralık ayında gercekleşen geleneksel Victoria's Secret defilesi 2019'da iptal edilmişti.
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.