Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.820
  Konu
  4807
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.820

  Konu:4807

  Aldığı Beğeni:0  Son TommyNow defilesini Tate Modern'de gercekleştiren Tommy Hilfiger, TommyNow defilesi sanal dunyaya taşımaya hazırlanıyor. Tommy Hilfiger Kuresel ve PVH Avrupa CEO'su Daniel Grieder, "Bu konuyu araştırıyoruz. Değer zincirimizi tamamen dijitalleştirmeye ve sanal defileleri etkinleştirmeye calışıyoruz.” ifadelerini kullandı.

  "Tuketicilerin seveceğini duşunuyoruz"

  Yeni deneyimlere acık olduklarını belirten Grieder, "Birkac test yaptık, bu yeni bir şey ve tuketicilerin bunu seveceğini duşunuyoruz. Salgın sona erdiği zaman ve normale donduğumuz zaman, yenilikleri birkac ay icerisinde gercekleştirmeyi duşunuyoruz. Teknoloji zaten vardı, bu teknolojiyi denedik ve bu yonde ilerleme konusunda buyuk fırsatlar goruyoruz" şeklinde konuştu.
  Koronavirus salgını moda haftalarını ve defilelerini etkisi altına alırken Tommy Hilfiger Amsterdam yenilik merkezinde avatarlar ve hologramlar ile deneyleri surduruyor. Sosyal izolasyon suremizde ve sonrasında sanal defilelerin onculuğunu yapması beklenilen Tommy Hilfiger, moda haftalarında yepyeni bir donem başlatıyor.
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.