Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.727
  Konu
  4714
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.727

  Konu:4714

  Aldığı Beğeni:0  Modada son donemlerin hakim olan goruşu renkli giyinmenin ruh halimizi duzelttiği yonunde. Kışın daha cok koyu tonlarda giyinmemiz belki de kışın getirdiği depresif ruh halinden kurtulmamızı engelliyor. Oysa rengarenk giyinmek sağlıklı bir ruh hali ve mutluluk icin şart!
  İklimler kıyafetlerimizi yansıtıyor
  Kış havası kendini iyice hissettirdiğinde, siyah, gri ve lacivert tonlarındaki kıyafetler gardırobumuzda giderek daha cok yer kaplıyor. Giyimimiz cevredeki iklimin gercek bir yansımalarından oluşsa da, artık sıkıcı tonların; daha sıkıcı tonlarla kombinlenmesi moda değil. Daha renkli giyinerek hem kombininize hem de kendinize neşe katabilirsiniz.
  Renkler mutluluk veriyor, ozguven sağlıyor
  Giysilerinizde canlı renkler tercih etmek moraliniz bozukken, eğlenceli bir şarkı dinlemeye benziyor. Renkler ruh enerjimizi yukseltmek ve ruh halimizi bir anda arttırmak icin iyi bir yol sunuyor. Ustelik sevdiğimiz ve iyi hissettiğimiz renkler giydiğimizde kendimize guvenimiz de artar.
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.