Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.727
  Konu
  4714
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.727

  Konu:4714

  Aldığı Beğeni:0  Zamansız bir stil ikonu olarak gorulen Prenses Diana'nın en unlu gunluk kıyafetlerinden biri acık artırmaya cıkıyor.  Kensington Sarayı'nın en zamansız gardırobuna sahip olan Prenses Diana'nın 1997 yılında giydiği Virgin Atlantic sweatshirt'u acık artırmayla satılacak. Prenses Diana'nın aynı yıl trajik bir kazada hayatını kaybetbeden once bir kac ay once giydiği lacivert sweatshirt Sir Richard Branson tarafından hediye edilmişti.
  Galler Prensesi Diana da aynı sweatshirt'u yakın arkadaşı ve uzun suredir kişisel antrenoru olan Jenni Rivett'e ikonik orguyu hediye etti; "Sevgili Jenni, Diana'dan cok sevgiler, Diana, x"


  Rivett, "Zamansız olumunden birkac ay once, benim icin birkac tişort bıraktığını soyledi. 'Virgin Atlantic' de onların arasındaydı. Bu kazak Sir Richard Branson tarafından ona verildi. Duzenli olarak spor salonuna yaptığı ziyaretlerde en cok giydiği şey oldu. Spor salonuna gelirken giydiği şeylerden ziyade, dunyada odaklanacak cok daha onemli konuların olduğunu hissetti. Bu nedenle her seferinde unlu Virgin sweatshirt'unu giymenin medyadaki telaşı durdurmak icin iyi bir yol olacağına karar verdi" dedi.
  Diana, paparazzilerin yeni fotoğraflarını cekmesini onlemek icin akıllıca bir terzilik taktiği olarak defalarca bu buyuk boy sweatshirt'u giydi. Bir muzayede evinde gercekleştirilen acık artırma 10 Temmuz'da son bulacak.
  harpersbazaar.com.tr
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.