Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.727
  Konu
  4714
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.727

  Konu:4714

  Aldığı Beğeni:0  Prada kultur, moda ve yaşam konulu canlı yayını 'Prada Possible Conversations' serisini sunmaya hazırlanıyor. Prada'nın Instagram hesabından canlı yayınlacak olan Prada Possible Conversations, bircok uzmanı bir araya getirecek.

  Psikolojiden edebiyata bircok konu konuşulacak

  Uzmanlar, modadan sinemaya kadar bircok konu hakkında konuşacaklar. Psikolojiden edebiyata bircok konu hakkında olacak sohbetler, izleyicisinden tam not alacağa benziyor.
  Prada Possible Conversation'ın ilk serisi 14 Nisan'da Jacquard x Google Arts & Culture Residency'nin Artistik Direktoru, kurator ve yazar Pamela Golbin ve AnOther Dergisinin Moda Direktoru ve Financial Times eleştirmeni Alexander Fury ile gercekleşecek. 'Kriz Zamanlarında Moda' konusunu tartışacak olan Golbin ve Fury'nin sohbeti Prada'nın Instagram hesabı uzerinden canlı olarak yayınlanacak.
  Prada Possible Conversation serisinde katılımcılar sorular sorarak sohbeti genişletebilecekler. Bircok insanı ve grubu bir araya getirmesi planan serinin daha geniş bir tartışma ortamı sunması bekleniyor.
  Prada, her yayının ardından COVID-19 pandemiği sırasında dunya capında okul ve universite kapanmasından etkilenen 1,5 milyardan fazla oğrenci icin kultur, yaratıcılık ve eğitimin onemine odaklanan UNESCO'ya bağışta bulunacak.
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.