Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.727
  Konu
  4714
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.727

  Konu:4714

  Aldığı Beğeni:0  2009 yılında 12 m2’lik bir depoda 300 kıyafetle başlayan moda seruvenimiz, her gecen gun cizgisini ileri taşıyarak; ulkemizin bircok bolgesindeki muşterilerine sezonun en tarz parcalarını ve modanın sıcaklığını taşımaya devam etmektedir.
  İşini severek yapan, genc, dinamik ve insanlara daha iyi hizmet vermeyi kendine prensip edinen ekibimizle birlikte daha fazla insana ulaşmak en buyuk hedefimiz. Turkiye’nin doğusundan batısına bu coğrafyanın her noktasında, herkesin beğenerek giyebileceği kıyafetleri en uygun fiyatlarla sizlere ulaştırıyoruz.
  Bugun emin adımlarla ilerlediğimiz bu yolda her ay on binlerce urun satışı ile sizlere dilediğiniz gibi hizmet sunmaktayız. Whatsapp ve telefon ile sipariş seceneklerini de iceren pratik, hızlı ve guvenli alışverişi siz değerli muşterilerimize sunuyoruz. Tum kredi kartı ve kişisel bilgileriniz SSL (Secure Socket Layer) sistemi ile korunmakta olup 128 bit ile şifrelenmiştir. Yapacağınız tum alışverişler guvenlidir. Kapıda odeme ve tum banka kartlarına 12 taksite kadar bircok secenek ile hizmet veren Mispacoz, her daim muşteri memnuniyeti ilkesini on planda tutmaktadır.
  Mispacoz.com’da Hızlı Teslimat, uygun fiyat, kaliteli urun, guvenli alışveriş, 7/24 destek, farklı odeme secenekleri ve daha pek cok fırsat sizleri bekliyor! “Modayı yakalamak ve farklı tarzları uyum icinde birleştirmek artık zor değil!” Mispacoz ailesinin bir parcası olmanın sağladığı butun ayrıcalıklardan sizler de keyifle faydalanabilirsiniz.
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.