Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.727
  Konu
  4714
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.727

  Konu:4714

  Aldığı Beğeni:0  Koronavirus tum dunyayı etkilemeye devam ediyor. Salgın, moda dunyasını da derinden sarstı.

  Moda haftaları iptal edildi

  Fransız modasının yonetimi Fédération de la Haute Couture et de la Mode, 23-28 Haziran tarihlerinde gercekleşmesi beklenen Paris Erkek Moda Haftası ile 5-9 Temmuz tarihlerinde yapılması planlanan Paris Haute Couture Moda Haftası'nı resmen iptal ettiğini duyurdu.
  Ayrıca Londra Erkek Moda Haftası'nın da iptal edildiği duyuruldu. Haziran'da gercekleşmesi planlanan defileler icin İngiliz Moda Konseyi sanal bir alternatif yol geliştirmek icin calışıyor.
  Ote yandan İtalyan modasını denetleyen Nazionale della Moda ise 19-23 Haziran tarihleri arasında gercekleşecek erkek moda haftasını erteledi. Milano Erkek Moda Haftası'nın Milano Moda Haftası ile birlikte Eylul ayında yapılacağı belirtildi.

  Tum şovlar durduruldu

  Bununla birlikte CFDA resmi NYFW: Resort 2021 sunum programları iptal etmeye karar verdi. Karar, mevcut kuresel duruma, perakendeciler ve bunların satın alımlara olan etkisi uzerindeki suregelen belirsizliğe ve tasarımcıların şu anda koleksiyon uretmedeki zorluklarına dayanıyor.
  Chanel ve Dior da dahil olmak uzere bircok buyuk moda markası, son zamanlarda koronavirus salgını nedeniyle cruise şovu planlarını durdurdu.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.