Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.820
  Konu
  4807
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.820

  Konu:4807

  Aldığı Beğeni:0  Koronavirus salgını, hayatımızı her alanda etkilemeye devam ediyor. Moda dunyası da koronavirus salgınından derdinden etkilenen sektorlerden birisi. Bircok etkinliğin dijitale taşınmak zorunda kalması, gelecek icin farklı fikirler ortaya atılmasına yol actı.

  "Yepyeni bir tasarımcı nesli doğacak"

  Moda dunyası, salgın surecinde tum etkinliklerini ertelemek, iptal etmek veya dijitale taşımak zorunda kaldı. Tum moda şovlarının dijitale taşındığı bu surecte, bircok sektorle birlikte modanın da farklı bir doneme girdiğini gorduk.
  Bu kapsamda gectiğimiz gunlerde Forbes dergisinde yayınlanan bir makalede, "Dunyanın onde gelen moda okulları yavaş yavaş bu yeni donem icin mufredatlarını hazırlamaya başladı. Moda eğitimi alan bir genc bundan sonra daha fazla dijital program oğrenmek zorunda. Moda tasarımcılarının bildiği bilgisayar programları onlar icin yeterli olmamaya başlayacak. Ve bu dijital eğitimi daha ağırlıklı olarak almış genclerden yepyeni bir tasarımcı nesli doğacak" ifadelerine yer verildi.
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.