Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.820
  Konu
  4807
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.820

  Konu:4807

  Aldığı Beğeni:0  Koronavirus salgını tum dunyayı etkilemeye devam ediyor. Salgınından etkilenen kişi sayısı 110 bini aşarken, olum sayısı ise 4 bine yaklaştı.
  Moda devleri de koronavirus sebebiyle şovlarını iptal etme kararı aldı. Son erteleme haberi İtalyan moda evi Versace'den geldi.
  İşte koronavirus sebebiyle ertelenen moda şovları.

  1. Gucci
  İtalyan luks markası Gucci, koronavirus salgını nedeniyle 2021 Cruise şovunu iptal etti. Gosteri, 18 Mayıs'ta San Fransisco'da gercekleşecekti.
  2. Versace
  İtalyan moda evi Versace gelecekteki Cruise şovunu iptal etmeye karar verdi. 16 Mayıs'ta ABD'de gercekleşmesi beklenen Versace Cruise defilesi, konuklar ve calışanların sağlığı icin henuz belirtilmeyen bir tarihe ertelendi.
  3. Armani
  Giorgio Armani'nin Sonbahar/Kış 2020 kadın giyim şovu, koronavirus korkuları arasında kapalı kapılar ardında yapıldı. İtalya'daki hastalığın gelişmesi nedeniyle seyircilerin olmadığı boş bir salonda duzenlenen defilede moda evinin sosyal kanallarından canlı yayınlandı.
  4. Chanel
  Chanel virus tehdidi nedeniyle Asya'daki gosterisini erteledi. Marka, bu Mayıs ayında Pekin'de bir Métiers d'Art şovuna ev sahipliği yapacaktı, ancak ulkenin adeta karantina altında olması nedeniyle planlar askıya alındı. Ayrıca 7 Mayıs'ta Capri adasında bir Cruise şovu planlama yapan Chanel'in bunu gercekleştireceği duşunuluyor.
  5. Prada
  Benzer şekilde Prada da yaklaşan 2021 Cruise gosterisini erteleme kararı aldı. Japonya'da 21 Mayıs'ta duzenlenecek olan şov iptal edildi. Prada marka sozcusu; "Prada sevgi ve endişelerini bu durumdan etkilenen tum insanlara ve bolgelere gonderiyor" şeklinde acıklama yaptı.
  6. Giorgio Armani
  Giorgio Armani, Milano Moda Haftası'ndaki Sonbahar/Kış defilesinin izleyicilerini korumak adına boş salonda sergiledikten sonra; 19 ve 20 Nisan'da Dubai'de gercekleştirmeyi planladığı defilesini Kasım ayına erteledi. Karar, tum sektor paydaşlarını, calışanlarını ve misafirlerini korumak icin ihtiyati bir onlem olarak alındı.
  7. Ralph Lauren
  Ralph Lauren'in de virus salgını nedeniyle yaklaşan bir gosteriyi iptal etme kararı verdiği bildirildi. Şubat ayında New York Moda Haftası'na katılmayan tasarımcı, New York'ta belirtilmemiş bir yer icin planlanan Nisan şovunu iptal etti.
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.