Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.727
  Konu
  4714
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.727

  Konu:4714

  Aldığı Beğeni:0  Moda dunyasının en prestijli odullerinden biri olan LVMH Odulu'nun finali, normal şartlarda 5 Haziran 2020 tarihinde gercekleşecekti. Ancak odul torenine koronavirus engel oldu.
  LVMH bugun, odulun tum finalistler arasında paylaştırılacağını ve genc tasarım yeteneklerini finansal olarak desteklemeye yardımcı olacak bir fon oluşturulacağını duyurdu.

  Odul sekize bolundu

  LVMH Genc Moda Tasarımcıları Odulu yedinci dongusunde ve bu yıl 300 bin Euro icin yarışan sekiz tasarımcı gordu. Ancak bir kişi yerine finalistler arasında eşit olarak bolunecek, yani her biri 40 bin Euro alacak.
  Kazananlar arasında Amerikalı tasarımcı Peter Do (Net-a-Porter'ın The Vanguard serisinde de yer aldı) ve New York'ta Sonbahar/Kış 2019 şovunda super model Bella'yı goren yıldızlarla suslenmiş bir podyumda bir sıcramaya neden olan Japon tasarımcı Tomo Koizumi yer alıyor. Hadid ve oyuncu Gwendoline Christie, Tomo Koizumi icin podyuma cıkmıştı.
  Diğer kazananlar ise şoyle; Ahluwalia'dan Priya Ahluwalia, Kazablanka'dan Charaf Tajer, Emma Chopova ve Chopova Lowena'dan Laura Lowena, Nicholas Daley, Sindiso Khumalo ve Supriya Lele.
  Buna ek olarak, LVMH Odulu, eski kazananları LVMH Genc Moda Tasarımcıları Odulu ve Karl Lagerfeld Odulu'nu daha da desteklemeyi amaclayan bir fon yaratacak.
  Louis Vuitton'un direktoru ve genel başkan yardımcısı Delphine Arnault, "Lansmanından bu yana LVMH Odulu genc yetenekleri destekledi ve geliştirdi. Her yıl, dunyanın her yerinden genc tasarımcılara odaklanıyor ve şirketlerinin gelişimini destekliyor. Bu zorlu surecte, genc moda tasarımcılarının yardımına yonelik olan bu fon, eski kazananlarımızı destekleyerek LVMH Odulu'nun ana misyonunu vurguluyor." dedi.
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.