Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.820
  Konu
  4807
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.820

  Konu:4807

  Aldığı Beğeni:0  Kaş makyajı uygulamak icin en gerekli malzeme olan kaş fırcası da kaşlarınıza mukemmel şekil vermeniz icin en gerekli malzemelerin başında geliyor. Peki kaş fırcası nasıl olmalı? Kaş fırcası ne işe yarar? Kaşlar bakışları kuvvetlendirir ve şekli ne kadar doğru ve uyumlu olursa gorunumunuzu de o kadar değiştirebilen guce sahiptir. Yuzunuze daha genc ve dinamik hava katan kalın kaşlar son gunlerde tum kadınların en gozde tercihi olsa da bircok kişi bu kaşlara sahip olmak icin kaş makyajı uyguluyor.
  Herkes farklı yuz hattına sahiptir. Bu nedenle sac ve kaş şekliniz gorunumunuzu değiştirecek kilit noktadır. Kaş şekliniz icin size yol gosterecek olan yuz ve goz yapınız yuzunuzde mukemmel bir uyum yakalamanıza yardımcı olacaktır. Aynı zaman da pek cok kadında yaygın olan kaşlarda seyrelme ve dokulmeler kaşlarınızın daha silik ve ifadesiz gorunmesinde neden olur. Bu tip problemlere karşı en etkili uygulama ise bitkisel yağ takviyesi ile kaş koklerinin beslemek ve dokulen kaşların yeniden cıkmasını sağlamaktır. Seyrek kaşlarınızı hızlı bir şekilde doldurmanın diğer bir yolu ise kaş kalemi, pudra ya da kaş farı kullanmaktır. Ancak bunu uygulamanın en iyi yolu ise doğru bir kaş fırcası kullanmaktan gecer. Oyleyse kaş fırcası seciminiz nasıl olmalı? Kaş fırcası kaşlarınızda nasıl bir etki yaratır? İşte kaş fırcası onerileri…
  NASIL BİR KAŞ FIRCASI KULLANMALIYIM?
  Her ne kadar kaşların fırcaya ihtiyacı olmadığı duşunulse de kaş gorunumunu değiştirmenin en etkili yolu kaş fırcası kullanmaktır. Kaş fırcaları genellikle 2 ceşittir. Biri maskara fırcasına benzeyen fırcalar diğeri ise plastik bir tarağın kaşları taramak icin minimalize edilmiş kaş taraklarıdır. Her ikisi de mukemmel bir kaş makyajının vazgecilmez bir parcasıdır.
  NEDEN BİR KAŞ FIRCASINA İHTİYACIM VAR?
  Kaş fırcaları kaş makyajı yaparken kullandığınız toz, pudra ve su bazlı urunlerin kaşlarınıza kolaylıkla uygulanmasını ve kaşlarınızın daha net carpıcı gorunmesini sağlar. İyi bir kaş fırcası ile kaşlarınızı şekle sokabilir, uyguladığınız makyajı eşit bir şekilde dağıtabilirsiniz.

  İLGİLİ HABERKalın kaşlar nasıl duzeltilir?
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.