Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.727
  Konu
  4714
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.727

  Konu:4714

  Aldığı Beğeni:0  Ozel bir davette, randevular veya gundelik kıyafetlerde risk almak istemeyenler icin her tene yakışacak ve her tende olağanustu duracak renkleri elmaelma.com olarak bir araya getirdik! Bazı renkler vardır ki kişiyi solgun gosterir bu durumları yaşamamak icin alışverişe cıktığınızda her tende sırıtmayacak renkleri tercih ederek istediğiniz zaman giyerek canlı ve şık gorunebilirsiniz. Bu renkleri ister aksesuar ister kıyafet secimlerinde kullanabilirsiniz. İşte her tene yakışacak o renkler!
  Bu renkler arkadaşınıza alırken, alış veriş yaparken size kolaylık sağlayacaktır. Boylelikle bir kıyafet veya aksesuar alırken daha kolay secim yapmanızı sağlayacaktır. Elbette renk konusunda her zaman bir renk tercihi yapmak zorunda değilsiniz elbette her rengi giyme konusunda ozgursunuz ancak ben yinede risk almak istemiyorum diyenler icin işte o renkler!
  Mavinin Koyu Tonu
  Her kadının gardırobunda bulunması gereken renklerden biri de koyu mavidir. Koyu mavi rengi ile ister şık bir gorunum ister sade spor bir gorunum elde edebilirsiniz. Beyaz, melez, esmer farketmeksizin her tene uyum sağlayan renkler arasında koyu mavi de yer alıyor.

  Zumrut Yeşili Rengi
  Her tur ten rengini ortaya cıkaran zumrut yeşili sizi canlı gostererek her turlu kombinde size yardımcı olacak bir renk olan zumrut yeşilini ister spor kombinlerinde ister klasik kıyafetlerinizde gonul rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.
  Fuşya Rengi
  Hem koyu hem de acık tonların karışımı olarak karşımıza cıkan fuşya rengi ten rengi ayırt etmeksizin herkese yakışan renkler arasında yer alıyor. Cilt tonunu kapatmayan renkler arasında yer alan fuşya renkli elbise veya ust kombinlerinde şık ve gosterişli aynı zamanda bir o kadar sade bir gorunum kazanabilirsiniz.
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.