Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.727
  Konu
  4714
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.727

  Konu:4714

  Aldığı Beğeni:0  Chanel, Dior, Louis Vuitton ve daha fazla Fransız markası, tek seferlik acık artırma ile sağlık calışanlarını maddi olarak destekleyecek. La Mode S'Engage, koronavirus pandemisi sırasında Fransız sağlık calışanlarına malzeme tedarik eden, dağıtan ve kar amacı gutmeyen #ProtegeTonSoignant organizasyonuna yardımcı olacak.

  Tum gelir hastanelere bağışlanacak

  Acık artırma icin Chanel, Celine, Dior, Louis Vuitton, Balenciaga ve Comme des Garcons'un da aralarında bulunduğu 80'den fazla marka doğrulandı. Her tasarımcı bir arşiv oğesini ozelleştirecek veya acık artırma icin sıfırdan #ProtegeTonSoignant'ın imza mavi rengine gonderme icerecek yeni bir parca tasarlayacak.
  Urun en yuksek teklif verene satılacak ve tum gelirler Fransız hastanelerine ve sağlık calışanlarına bağışlanacak. Acık artırma parcaları 1 Mayıs'tan 4 Mayıs'a kadar yayınlanacak ve fiyatlar 100 Euro'dan başlayacak.
  #ProtegeTonSoignant sadece beş hafta once oluşturuldu ve Fransız Moda Enstitusu'nun desteğiyle 5 milyon Euro destek sağladı.
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.