Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.727
  Konu
  4714
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.727

  Konu:4714

  Aldığı Beğeni:0  15. sezonu yapılacak olan Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul'un tarihleri acıklandı. Sonbahar-Kış 2020/21 koleksiyonlarının sergileneceğ MBFWI, 16-20 Mart tarihleri arasında Askeri Muze, Harbiye'de gercekleşecek.

  Bolgenin en buyuk moda platformu

  Bu sezon MBFWI, heyecan verici yeni mekanında modanın ve modayı besleyen yaratıcı disiplinlerin buluşma noktası olmayı amaclıyor. Her yıl uluslararası moda takvimi doğrultusunda iki defa duzenlenen MBFWI, 15. sezonunda da sadece Turkiye'nin değil, bolgenin en buyuk uluslararası moda platformu olma ozelliğini surdurecek. Bu sezonu yeniliklerle karşılamaya hazırlanan MBFWI, Turkiye'den ve dunyadan sektor profesyonellerini İstanbul'da buluşturarak Turkiye'de tasarımın ve hazır giyim endustrisinin global olcekteki başarısına katkı sağlamayı hedefliyor. İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatcıları Birliği'nin (İHKİB) organizasyonuyla duzenlenen MBFWI; Moda Tasarımcıları Derneği (MTD), Birleşmiş Markalar Derneği (BMD) ve İstanbul Moda Akademisi (İMA) tarafından destekleniyor.
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.