Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.727
  Konu
  4714
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.727

  Konu:4714

  Aldığı Beğeni:0  Evde gecirdiğimiz zamanı daha eğlenceli hale getirmek icin Dior'un hazırladığı Brigitte Niedermair'in fotoğraflarından oluşan Remember Dior oyunu icin pdf linkine tıklayın. İlk olarak fotoğrafların cıktılarını alın ve tum fotoğrafların yuzu yukarı bakacak şekilde zemine koyun ve fotoğrafların yerlerini aklınızda tutmaya calışın. Sonrasında fotoğrafların tamamını ters cevirin ve aynı fotoğrafları bulmaya başlayın. En fazla birbirinin aynı fotoğrafları bulan kişiye minik bir hediye vermeyi de unutmayın.

  Dior koleksiyonlarını yeniden hatırlayın

  Hafızanızı harekete gecirecek bu oyun ile Dior koleksiyonunu yeniden hatırlayacaksınız. İcerisinde sembolik J'adore şişesinden Dior terzilerine kadar ceşitlilik gosteren fotoğraflarla Dior'un yaratıcılık tutkusuna bir kez daha şahit olacaksınız.
  Yapacağınız hamlelerle Dior'un buyuleyici dunyasına girmeye hazır mısınız?
  Remember Dior oyununa ulaşmak icin buraya tıklayın.
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.