Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.820
  Konu
  4807
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.820

  Konu:4807

  Aldığı Beğeni:0  22 yaşındaki down sendromlu bir model olan Sofía Jirau, New York Moda Haftası'nda podyuma cıkarak, katılımcılara buyuk bir surpriz yaptı. New York'da defileye cıkma hayaliyle yaşadığını belirten Jirau, bunun sadece bir başlangıc olduğunu dile getirdi.

  "Aynaya baktım ve..."
  "Kucukken aynaya baktım ve 'model ve iş kadını olacağım' dedim.” ifadelerini kullanan Jirau, şimdi hayallerine kavuşmanın sevincini yaşıyor. Modellik, fotoğraf cekimleri ve pist gorunumleri Instagram hesabına egemen olan Jirau'nun yaklaşık 44.000 takipcisi mevcut. NYFW'de, yeteneklerini uluslararası bir sahnede sergilemeyi başaran down sendromlu model, Marisa Santiago defilesinde podyuma cıktı.
  Jirau, Instagram'da paylaştığı podyumdaki fotoğrafına, "Bunun icin doğdum ve dunyaya bir modelin parlaması icin gereken her şeye sahip olduğumu gostermek istiyorum” notunu duştu.


  ozel iceriğidir.
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.