Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.727
  Konu
  4714
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.727

  Konu:4714

  Aldığı Beğeni:0  Gectiğimiz gunlerde Burberry'nin maske ve eldiven uretimine başlayacağını duyurmuş, bu hareketin bircok moda markasına ornek olacağı duşunulmuştu. Moda devlerinden Chanel'de elini taşın altına koydu ve koronavirus mucadelesi icin maske uretimine başlayacağını soyledi.

  Prototipler uzerinde calışıyor

  Fransız moda devi Chanel, şu sıralar Fransız yetkililer tarafından onaylanacak prototipler uzerinde calışıyor. Chanel, Fransa Sağlık Bakanı Olivier Veran'ın, "Fransa'da her hafta 40 milyon yuz maskesi kullanılıyor ve coğunlukla Cin'den bir milyardan fazla sipariş veriliyor" acıklaması uzerine boyle bir adım attı.

  4.500 calışanıyla uretime devam

  Chanel acıklamasında, "Bugun iş gucumuzu ve ortaklarımızı koruyucu maskeler ve bluzlar uretmek icin seferber ediyoruz" vurgusunu yaptı. Ayrıca bu salgından dolayı iş dunyasına buyuk zorluklar gelse de 4.500 personeliyle calışmalarına hız kesmeden devam edeceklerini belirttiler.
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.