Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.727
  Konu
  4714
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.727

  Konu:4714

  Aldığı Beğeni:0  Her yıl Antalya'da gercekleştirilen ve dunyaca unlu top modellerin cıktığı defileleriyle adından soz ettiren Dosso Dossi Fashion Show, bu kez İstanbul'da moda ruzgarı estirecek.
  Victoria's Secret'ten 2 yıl once emekli olan dunyaca unlu Brazilyalı manken Alessandra Ambrosio, İstanbul'daki defilede yer alacağını sosyal medya hesabından duyurdu.

  "Yakında goruşmek uzere"

  Ambrosio, İstanbul'da duzenlenecek defilede yer alacağını, sosyal medya hesabından paylaştığı, "Merhaba Turkiye, 17 Mart'ta Dosso Dossi Fashion Show'a gelecek olmaktan heyecanlıyım. Yakında goruşmek uzere" mesajıyla duyurdu.

  Baş manken olarak cıkacak

  16-18 Mart'ta Hilton İstanbul Bosphorus'ta duzenlenecek şov; 20 ulkeden 5 bin moda profesyonelini buluşturacak. Victoria's Secret podyumlarından 2 yıl once emekliye ayrılan Alessandra Ambrosio baş manken olarak podyuma cıkıcak.
  İstanbul Kongre Merkezi'nde duzenlenecek organizasyonda Ambrosio, 2020 sonbahar- kış kreasyonlarından oluşan 4 giysi ile podyumda yuruyecek.
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.