Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.727
  Konu
  4714
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.727

  Konu:4714

  Aldığı Beğeni:0  Her anlamda bir girişimci olmak, aynı zamanda başarılı bir iş yaratmanın, kişisel bir marka konumlandırmayı ve bunu imajınız aracılığıyla yansıtmayı oğrenmek anlamına gelir. İşte size kişisel imajınızı yonetmek icin 6 ipucu...
  7.05.2019 09:27  ZAMAN VE MEKAN KOORDİNASYONU
  Kıyafetimizi, makyajımızı ve sac modelimizi gunun hangi vaktinde ve hangi mekanda olacağımıza gore uyumlu bir şekilde ayarlamalıyız. Bu nedenle, etkinliklere katılmadan once nerede gercekleşeceği hakkında biraz araştırma yapmanızı oneriyorum. Ayrıca, gunun hangi vaktinde bir araya geleceğinizi duşunun ve hazırlıklarınıza bu doğrultuda onceden başlayın.
  RENGİN PSİKOLOJİSİNİ GOZ ONUNDE BULUNDURUN
  Renk temasını takiben, uzmanlar renklerin insanlar uzerinde duygusal bir etkiye sahip olduğunu, bazı renklerin sevinc, huzur ve hatta sinirlilik gosterebileceğini soyluyor. Kendiniz ve cevrenizdeki en iyi duyguları uyandırmak icin stratejik olarak nasıl renk kullanacağınızı oğrenin.

  REKLAM

  ads by AdMatic
  TEMEL GİYSİLERE YATIRIM YAPIN
  Her kadın uzun vadeli bir yatırım olarak gorebileceği klasik kıyafetleri olmalıdır. Bu giysiler arasında şunlar bulunur; zarif bir siyah-beyaz blazer, siyah bir elbise, hemen hemen her parca ile uyumlu siyah zarif bir cift stiletto, beyaz gomlek ve geleneksel tasarım kot pantolon (herhangi bir taşlama, yırtık vb bulunmayan). Giysi satın almak icin servet yatırmanız gerekmez. Yuksek kaliteli kumaşlar hakkında bilincli olmak ve tabii ki indirim zamanlarını beklemekbu konuda size yardımcı olacaktır.
  AKSESUAR İLE KIYAFETLERİNİZİ TAMAMLAYIN
  Elbiseniz desenliyse sade fularlar tamamlayıcı bir unsur olarak kullanılabilir. Bu kombinin tam aksi, duz bir elbiseye canlılık katacak renkli fularlar da başka bir alternatif. Bu arada, aksesuarda trendin rose olduğunu hatırlatmakta yarar var. Ayrıca, duz bir elbise icin kullanabilecek zarif bir kolye ve bileklik hem rahatlık hem de şıklığı iş hayatında size sunacaktır. Maxicollars gibi daha buyuk aksesuarlar, gunduz ve gece daha az formal etkinlikler icin idealdir.
  GUZELLİK ALIŞKANLIKLARI VE RUTİNLERİ
  Rutin bakımlar kişisel imajınızı ihmal etmemek adına cok onemlidir.
  Fonksiyonel sac stillerini secmek onemli, at kuyruğu olabilir. Hem kadınsı gorunecek hem de kurutuculara ve şekillendiricilere cok fazla zaman ayırmanız gerekmeyecek.
  Tırnaklarınızı kısa tutmaya calışın ve bu şekilde bakımı kolay ve hızlı olacaktır.Hafif bir tonda oje surmek de zamandan kazanmanızı sağlar.
  Gunduz makyajını olabildiğince hayatınızdan cıkarın. Her sabah nemlendirici bir krem ve guneş kremi kullanarak cildinize dikkat edin. Sağlıklı cilt, parlak ve sağlıklı bir goruntuyu de yansıtmaya yardımcı olacaktır.
  Makyajı stratejik olarak kullanın, asla abartmayın. Gorsel olarak değiştirmeden geliştiren doğal gorunum makyajlarını tercih edin, bu sizi canlı gosterecek ve uzun zamanınızı almayacak. Kirpikleriniz icin hızlı bir şekilde uygulayabileceğiniz rimel, yuzunuzu vurgulayan notr tonda bir golge, yanaklarınıza renk katan yumuşak bir rotuş ve doğal tonda bir ruj kullanın. Bu makyajın uygulanması her sabah yaklaşık 10 dakika surecektir.
  Sağlıklı yaşam tarzı alışkanlıkları edinin, dengeli bir şekilde yiyin, her gece yeterince uyuyun ve duzenli olarak egzersiz yapın. Bu alışkanlıklar, iş hayatına daha iyi konsantre olmanıza ve daha fazla enerjiye sahip olmanıza yardımcı olacaktır.
  Fiziksel gorunumunuze dikkat etmeli, kıyafet ve makyaj oğelerini stratejik bir şekilde kullanmanın kendinizi, calıştığınız alanda bir referans olarak konumlandırmanıza ve kendi kişisel markanızı yaratmanıza yardımcı olacağını unutmayın.
  haberler.com


  https://www.haberler.com/editor-haberleri/saziye-ceyhan/
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.