Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  5.724
  Konu
  5710
  Üye Avatarı

  Mesaj:5.724

  Konu:5710

  Aldığı Beğeni:0  Son donemde moda trendlerinden olan cicek desenli kıyafetler bu sene de oldukca revacta. Tarzınıza canlılık ve renk katacak cicek desenli kombinler 2020'de dolabınızda mutlaka bulunmalı. Floral desenli tasarımlar her yıl İlkbahar/Yaz aylarına damga vurmayı başaran kıyafetlerden oluyor. Bu yıl cicek desenleri kış sezonunda gorulmeye başlandı bile. Gelin 2020'nin trendi cicek desenleri yakından inceleyelim...
  Hem vintage hem eğlenceli gorunum
  Dinamik ve eğlenceli tavrını hem renklerden hem de guzel cicek deseninden alan bu elbiseler, kış sezonununda vazgecilmez parcası olacak. Cicek bahcesini andıran floral tasarımlar, hem vintage goruntusu yakalamanıza yardım ederken, hem de oldukca eğlenceli gozukmenizi sağlıyor.
  Hırka ve kazaklarda da cicek desenleri moda
  Cicek desenleri yine ağırlık olarak elbiselerde bulunsa da, hırka ve kazaklarda da kucuk işlemeler halinde kullanılıyor.
  Cicek deseninin yanında sade parcalar secin
  Cicek desenleri oldukca renkli ve ilgi cekici tasarımlardan biridir. Bu neden ile kombinlerinizde daha sade parcalar secmeniz; kafa karışıklığını onleyecektir.
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.