Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.820
  Konu
  4807
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.820

  Konu:4807

  Aldığı Beğeni:0  Amerikan sinema endustrisinin en prestijli odulleri olarak kabul edilen Oscar Odulleri sahiplerini buldu. Los Angeles'taki Dolby Tiyatrosu’nda duzenlenen 91. Akademi Odul Toreni 30 yıldır ilk kez sunucusuz yapıldı. Roma, The Favourite (Sarayın Gozdesi), Black Panther, Bohemian Rhapsody, BlacKkKlansman (Karanlıkla Karşı Karşıya) ve Green Book'un (Yeşil Rehber) da dahil olduğu 10 filmin 'En İyi Film Odulu' İcin yarıştığı torenin kırmızı halısına unluler akın etti.

  Emma Stone, Emilia Clarke, Charlize Theron, Amy Adams, Rami Malek, Yalitza Aparicio, Rachel Weisz, Lady Gaga, Bradley Cooper ve Billy Porter gibi sinema, muzik ve moda dunyasının unluleri 91. Oscar Odul Toreni’nde birbirinden şık kıyafetleriyle de yarıştı. İşte unlulerin kırmızı halı pozları ve kıyafetlerinin markası...


Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.