Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.820
  Konu
  4807
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.820

  Konu:4807

  Aldığı Beğeni:0  Four Seasons Hotel at The Bosphorus’da gercekleşen, 2019 İlkbahar Yaz donemi Mizalle 'Your Map' koleksiyonu gorucuye cıktı! Lansmanda şehirli kadınların aradıkları zarafet ve şıklığı bir arada bulunduran koleksiyonda sadelik ve şıklık goz kamaştırdı. 'Your Map' koleksiyonu ile 2019 İlkbahar Yaz sezonuna yepyeni bir soluk getiren koleksiyona olan yoğun ilgi dikkatlerden kacmadı.
  'YOUR MAP' KOLEKSİYONA İLGİ YOĞUNDU
  Moda’ya ve E – Alışveriş’e yepyeni bir soluk getiren MİZALLE ‘Your Map’ İlkbahar/Yaz 2019 koleksiyonu gorucuye cıktı. Four Seasons Hotel at The Bosphorus’da gercekleşen ‘ MİZALLE ‘Your Map’ İLKBAHAR / YAZ 2019 Koleksiyon ‘ lansmanında, şehirli kadınların aradıkları şıklığı, modern cizgilerle birleştirerek; modada sadelik şıklık ve zerafeti on plana cıkaran tasarımlar yer aldı.
  ‘MİZALLE ‘Your Map’ İLKBAHAR / YAZ 2019 Koleksiyon ‘ lansmanına İş, Sanat, Moda, Spor ve Cemiyet hayatının onde gelen isimleri katıldı.

  Her kadının her tarzına ve beğenisine uygun birbirinden farklı tasarımlar sunan MİZALLE; gunduzden geceye uzanan şık, zarif ve kullanışlı tasarımlarını mizalle.com adresine girerek tum kreasyonu keşfedebilirsiniz.
  MİZALLE HAKKINDA MERAK EDİLENLER
  Mizalle, sanal ve fiziki mağazalarda deneyimli kadrosu ve yenilikci yapısı ile yurtici ve yurtdışı pazarlarda buyumeyi hedeflemektedir. En guzel renkler ile sanatsal dokunuşlar, doğal malzemelerle doğa dostu urunler, benzersiz tasarımlarla uygun fiyatlar Mizalle şemsiyesi altında bir araya gelmiştir. Modern kadınların aradıkları şıklığı ve modern cizgileri bir araya getirerek oluşturduğu koleksiyonlarla giyim tutkusu oluşturmak Mizalle’nin en buyuk tutkusudur. Mizalle, yenilikci, ilham veren, buyuk hedefleriyle fark yaratan, ekip calışması ile buyuyen, zarif, dinamik, şık koleksiyonlara sahip, etkili adımlarla yeni moda anlayışına katkı sağlayan, başarıya inanmış bir markadır. Marka Tonumuz; pozitif, doğal, sakin, cool, kendinden emin, merak uyandıran, ilham verici ve moderndir.
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.