Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  5.720
  Konu
  5708
  Üye Avatarı

  Mesaj:5.720

  Konu:5708

  Aldığı Beğeni:0  Yatak odası dekorunuzu değiştirmeyi duşunuyorsanuz, olmazsa olmazları mutlaka işaretlediğinizden şuphemiz yoktur. İnanılmaz derecede sevimli yatak başlığı? Guzel carşaflar? Muhteşem tavan lambası? Ancak depolama durumunuzu duşundunuz mu? Bir dolap, battaniyeler, carşaflar ve yastıklar icin gercekten kullanışlıdır, ancak kitapları, losyonları, dergileri veya diğer yatmadan once gerekli malzemeleri saklamak icin iyi bir yeriniz var mı?
  Bu durumda en iyi ve pratik cozum odanıza bir veya iki komodin eklemektir. Tabii, geleneksel başucu sehpası da duşunebilirsiniz, ama biz hem modern bir dokunuş hem de iyi bir alan kazanımı tavsiyesi icin buradayız: Yuzen bir komodin.

  Minimalist yuzen komodin

  Klipsli lamba ve kucuk ihtiyaclar icin mukemmel olan bu şık yuzen komodin, yatak odanıza modern bir dokunuş icin oldukca pratik bir yoldur. Ayrıca, altında sevilen bir kitap koleksiyonunuzu yığınlamak icin bolca yeriniz olacak.

  Buyuk yuzen komodin

  Yuzen bir komodin, standart bir komodinden cok daha cekici gorunduğunu duşunduğumuz bir kumaş kutusu veya sepet icin yeterli alan icerebilir. Evde yapabileceğiniz bu yuzen komodin, bir lamba ve diğer oğeler icin de ustte yeterli alan sağlar.

  Cekmeceli yuzen komodin

  Cekmeceli, yuzen bir komodininiz olabilir! Kacınılmaz olarak yer kaplayan taban veya bacaklar olmadan bir komodinden isteyebileceğiniz her şeye sahip...

  Raflı yuzen komodin

  Belki de yatak odanızda bir dizi raf eksik gibi hissediyorsunuz. Tabii, tam olcekli bir kitaplık iyi olurdu, ancak alanınız yoksa, raflarla dolu bu yuzen komodin kesinlikle işinize yarayacak.
  ozel iceriğidir.
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.