Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  7.067
  Konu
  7067
  Üye Avatarı

  Mesaj:7.067

  Konu:7067

  Aldığı Beğeni:0  Haftanın buyuk bir zaman dilimini gecirdiğiniz calışma ortamımız oldukca onemli bir yer ediniyor hayatımızda. Bu ortamımızı duzene sokacak şahane dekorasyon onerilerine ne dersiniz? Hem sizi motive edecek hem de cevrenizdekilere sizi yansıtacak ofis masası dekorasyon onerileri icin iceriğimize bir goz atmanızda fayda var. İşte birbirinden etkili dekorasyon onerileri!
  Kişiliğinizi ortaya cıkarın
  Ofis ortamındaki masanızını dekore ederken ilk olarak dikkat etmeniz gerkeen şey sizi yansıtıp yansıtmadığıdır. Yani renkli bir kişilikseniz masanız sizi yansıtıyor mu? buna dikkat etmeniz onem taşımaktadır. Kişiliğinizi rtaya cıkaran renkli kalemler, susler hem sizi hem de cevrenizdekileri motive edecektir.
  Mutlaka ihtiyaclarınızı belirleyin
  Ofisteki masada cok fazla şey kullanmayı seviyor olabilirsiniz. Bu durumun herhangi bir karışıklığa ya da dağınık bir goruntuye sebebiyet vermesini istemiyorsanız masayı duzene sokacak olan eşyaya karar vermekle işe başlayabilirsiniz. Bu bir not defteri, kalem, bilgisayar, kalemlik vs olabilir. Bir ihtiyac listesi belirleyin.
  Dosyalık edinmeyi ihmal etmeyin
  Dergileriniz veya not kağıtlarınızı icerisine ilave edebileceğiniz dosyalık edinerek eşyalarınızın kaybolmasını veya masada dağınıklık bırakmasını engelleyebilirsiniz.
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.