Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  7.951
  Konu
  7971
  Üye Avatarı

  Mesaj:7.951

  Konu:7971

  Aldığı Beğeni:0  Hangimiz incecik kaş modasına uyup doğal kaşlarımızı yay gibi aldırıp, bu cılgınlığa dahil olmadık? Hangimiz her gun beğenmediğimiz kaşlarımızı şekillendirebilmek icin ayna karşısında dakikalarımızı harcamadık? Tum bunlar coğu kadın icin tanıdık bir senaryodan alıntılar gibidir ve kaşlarının kusmesine yol acmıştır. Ustelik tum bunların yanı sıra depresyon, stres ve yoğun tempo da kuskun kaşların arkasında yatan nedenler arasındadır. Her kadının aynaya baktığında onu tatmin edecek kaşlara sahip olmak istediğini soyleyen Ergul Keskin Conture Make up Studio'nun Kurucusu, Kontur Makyaj Eğitmeni Ergul Keskin, kaş vitamini hakkında bilinmesi gerekenleri anlatıyor.

  Kaş vitamini nedir

  Kıl koklerinin canlandırılması esasına dayanan kaş vitamini uygulaması, seyrelmiş, zayıf veya ceşitli sebeplere bağlı olarak dokulmuş kaşların tekrar cıkmasını amaclar. Kaş vitamini;
  - Stres,
  - Dış etkenler,
  - Yanlış beslenme
  - Kotu alışkanlıklar
  - Kullanılan bazı ilaclar
  - Genetik yatkınlıklar gibi faktorler nedeniyle kusen kaşlar icin harika sonuclar yaratır.
  Kaş vitamini, guclu iceriği sayesinde kaş kıllarının diplerine nufuz ederek kaşların beslenmesini sağlar. Vitamin işlemi sırasında kullanılan serum, kıl koklerinin canlanmasına, guclenmesine ve dokulen yerlerde tekrar tuylerin cıkmasına yardımcı olur.

  Kendi kaşlarınızla en doğal sonuca ulaşın

  Profesyonel kişilerce yapıldığında etkisini gosteren kaş vitamini uygulaması, tamamen doğal sonuclar sunar. Kontur makyaj uygulamalarından farklı olarak kişinin kendi doğal kaşlarının cıkmasını sağlayan bu uygulama, kaşın yapısına ve sıklığına gore 3-5 seans arasında
  değişmektedir. Vitamin ve yağlarla kaşları destekleyen bu uygulama bir cihaz yardımıyla kaşlara yedirilerek işlevini yitirmiş kaş koklerini uyarır ve aktif hale getirir.

  Kaş vitamini nasıl uygulanır

  Kaş serumu cihaz yardımıyla kaş koklerine nufuz etmesi icin uygulanır. Yaklaşık yarım saat suren bu işlem istenilen sonucu elde etmek amacıyla 3-5 seans olarak uygulanır. Seanslar arasında en az 20 gun olmalıdır.

  Neden kaş vitamini yaptırmalısınız

  Yuzun merkezinde yer alan ve gozlerin cercevesi olarak kabul edilen kaşlar, sadece gorsel bir unsur değildir. Guzelliğin matematiksel temsilcisi altın oran icin yuzdeki simetriyi sağlayan kaşlar aynı zamanda kişinin ifadesini de karakterize eden cok onemli bir unsurdur. Bu
  noktada yuz hatlarına ve goz şekline uygun bir kaş formuna sahip olmak guzellik icin de olmazsa olmaz kriterlerden biridir.
  Ancak kaş formumuz her zaman istediğimiz gibi olmaz. Kimi zaman genetik faktorler, kimi zaman donemin modasına uyularak yapılan yanlış mudahaleler kaşların dokulerek eski canlılığını yitirmesine yol acabilir. Bu noktada bircok kişi cozum olarak kaş kalemlerinden
  veya kaş farlarından faydalanmaya calışır. Ancak bunlar hem zaman alır hem de kalıcı bir cozum sunmaz. Kaş vitamini ise kişinin artık cıkmayan, kusmuş kaşlarını uykudan uyandırır ve tekrar cilt yuzeyine cıkmasını sağlar.
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.
     
Sohbet Kolay Sohbet Sohbet Kolay Sohbet Chat ekolay Kolay Chat Tarz Sohbet Sohbet Kolay Sohbet kolay chat